Promować piękno, piętnować brzydotę

Pub Rycerski przy ul. Wodnej ma najładniejszy szyld w Gorzowie – tak zdecydowali mieszkańcy w głosowaniu internetowym. Fot. www.gorzow.pl

Znamy wyniki plebiscytu na najładniejsze i najbrzydsze szyldy reklamowe w Gorzowie. Tytuł szyldu roku otrzymał Pub Rycerski z ulicy Wodnej, a szyldery roku, czyli najbrzydszej reklamy, banery firmy Atu Druk. Plastyk miejska oferuje pomoc w doborze bardziej estetycznych rozwiązań.

Dla najlepszych pochwały, dla najgorszych nagana – taką formę troski o wizerunek miasta przyjęła Iga Januszewska, plastyk miejska w konkursie na „Szyld i szy(l)derę roku”.

W kategorii na szyld roku drugie miejsce zajął Minishop z ul. Sikorskiego, a trzecie Redcoffee z ul. Wełniany Rynek. W kategorii szyldery roku zdobywcami drugiego i trzeciego miejsca zostali kolejno punkt odzieży importowanej z ul. Dworcowej oraz salon fryzjerski z ul. Chrobrego.  Zwycięzcom gratulujemy, a laureatom „antydyplomów” życzymy większej dbałości o estetykę miasta.

Wyrazy uznania za konkurs i organizację Salonu Reklamy Zewnętrznej należą się młodej i ambitnej pani plastyk. Życzymy dalszych sukcesów w upiększaniu Gorzowa.

>>>Zobacz też:Koniec samowoli reklamowej w Gorzowie

Facebook Twitter
Tagi:

Michał Obiegło

Założyciel i redaktor naczelny serwisu infoGorzow.com . Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji dziennikarstwo online. Odbywał staże m. in w "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Wprost" i "Warsaw Business Journal" . Miłośnik Gorzowa.