Przez tydzień nie pojadą tramwaje linii 1 i 2

Z powodu prac torowych na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Jancarza, od 9 do 15 maja  zawieszone jest kursowanie linii tramwajowych nr 1 i 2. Częściej będą kursować tramwaje linii nr 3. W tym czasie obowiązywać będzie komunikacja zastępcza.

Podczas remontu torowiska nie będa obowiązywać przystanki Jancarza i Katedra.

Od poniedziałku do soboty linia tramwajowa nr 3 i zastępcza komunikacja autobusowa, będą kursować do godziny 20 z częstotliwością co 8 minut, po godzinie 20 z częstotliwością co 10 minut. Dodatkowo w dni robocze (9-14 maja) kursować będą linie tramwajowe nr 4 oraz 5.

W dniu 15 maja 2011 r. (niedziela) linia tramwajowa nr 3 i zastępcza komunikacja autobusowa będą kursować w godz. 4.30 – 8.00 oraz po godz. 17.30 z częstotliwością co 10 minut, natomiast w godz. 8.00 – 17.30 z częstotliwością co 8 minut.

Trasa jazdy zastępczej linii autobusowej w kierunku Chrobrego „ARSENAŁ”: Wieprzyce początkowy (pętla autobusów podmiejskich), Kostrzyńska (MZK, Usługi), Al. 11-tego Listopada (Pl. Słoneczny, Os. Słoneczne, Muza, Drukarnia), Estkowskiego, Sikorskiego (Zakład Energetyczny), Chrobrego, Arsenał końcowy (przystanek autobusowy)

Trasa jazdy zastępczej linii autobusowej w kierunku „WIEPRZYCE”: Chrobrego – „Arsenał” początkowy, Wybickiego, Estkowskiego (AWF), Al. 11-tego Listopada (Drukarnia, Muza, Os. Słoneczne, Pl. Słoneczny), Kostrzyńska (Usługi), Wieprzyce końcowy (pętla autobusów podmiejskich)

źródło: MZK Gorzów

Facebook Twitter

Michał Obiegło

Założyciel i redaktor naczelny serwisu infoGorzow.com . Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji dziennikarstwo online. Odbywał staże m. in w "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Wprost" i "Warsaw Business Journal" . Miłośnik Gorzowa.