Prezydent promuje się na billboardach Filharmonii

Już wkrótce otwarcie Filharmonii Gorzowskiej, które promowane jest na billboardach w całym województwie. Wśród osobistości zachęcających do odwiedzin Filharmonii są m.in. Tomasz Gollob, Bogusław Dziekański,  Hanna Banaszak i prezydent Tadeusz Jędrzejczak.

Tadeusz Jędrzejczak promuje się na plakatach reklamujących otwarcie Filharmonii Gorzowskiej.

Co ciekawe na oficjalnej stronie Urzędu Miasta gorzow.pl nie ma wzmianki o tym ostatnim.

Pytaliśmy Krzysztofa Nowaka, dyrektora Filharmonii Gorzowskiej o szczegóły kampanii promocyjnej, jednak przez trzy dni nie znalazł czasu by udzielić nam odpowiedzi.

W mailu pytaliśmy m.in. dlaczego za publiczne pieniądze promowany jest prezydent, który nie wyklucza startu w wyborach parlamentarnych, a także o koszty tej kampanii.

W łudząco podobny sposób promował się prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki na plakatach Winobrania przed wyborami samorządowymi w 2010 r.

Otwarcie Filharmonii Gorzowskiej nastąpi 18 maja i już teraz nie ma biletów na inaugurację. Podczas pierwszego wieczoru wystąpią Orkiestry z Frankfurtu nad Odrą i z Gorzowa, a kilka dni później na otwarciu dla szerokiej publiczności swoje przeboje zaśpiewa Majka Jeżowska.

Facebook Twitter

Michał Obiegło

Założyciel i redaktor naczelny serwisu infoGorzow.com . Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji dziennikarstwo online. Odbywał staże m. in w "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Wprost" i "Warsaw Business Journal" . Miłośnik Gorzowa.