Dzień otwarty na PWSZ

W sobotę 16 kwietnia odbędzie się Dzień Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem hasłem Piknik nad Wartą. Uczelnia na ten czas przewiduje wiele atrakcji dla byłych, obecnych i przyszłych studentów. Impreza trwać będzie w godz. 11.00 – 13.30 przy ul. Teatralnej 25.

Tegoroczny Dzień Otwarty PWSZ Gorzów odbędzie się pod hasłem Piknik nad Wartą.

Dzień otwarty ma przybliżyć  uczniom i absolwentom szkół ponadgimnazjalnych działalność Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i zachęcić do studiowania w niej. Dla przyszłych studentów i ich rodzin przygotowano prezentacje dotyczące Uczelni. Poznają oni szczegóły pełnej oferty kształcenia Uczelni, naboru oraz procedur związanych z dostaniem się na poszczególne kierunki w ramach danego Instytutu.

Członkowie Samorządu Studenckiego będą przekonywać, że studia w PWSZ to nie tylko wykłady, egzaminy i nauka, ale także rekreacja, zabawa, rozwijanie pasji, zdobywanie nowych umiejętności oraz szansa na zawodowy sukces.
Na zakończenie imprezy Rektor Elekt prof. Elżbieta Skorupska-Raczyńska wręczy statuetki PRZYJACIEL UCZELNI.

>>>Zobacz też: PWSZ zachęca uczniów nowymi kierunkami studiów

Facebook Twitter
Tagi:

Michał Obiegło

Założyciel i redaktor naczelny serwisu infoGorzow.com . Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji dziennikarstwo online. Odbywał staże m. in w "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Wprost" i "Warsaw Business Journal" . Miłośnik Gorzowa.